Komu plakat?

Kochani! Zima za pasem i zbliżają się święta, a ponieważ zostaliśmy już jednym z niewielu miejsc, gdzie udziela się pomocy Uchodźcom Wojennym z Ukrainy, także my, w wysypie wszelkich zbiórek o charakterze świątecznym, pragniemy być zauważeni. Przygotowaliśmy plakaty A3, żeby dać ludziom znać, że wciąż działamy, na przekór zmęczeniu, już przeszło 9 miesięcy tej potwornej wojny. I nie ustajemy w naszych staraniach, aby poprawić byt tych, którzy z dnia na dzień stracili wszystko.

Tym razem liczymy na Państwa pomoc. Ponownie. Być może ktoś z Państwa ma pomysł i chęć, aby umieścić nasz plakat w miejscu, w którym mógłby zostać zauważony i przynieść zamierzony efekt? Pragniemy zebrać w tym świątecznym okresie, kiedy ludziom otwierają się serca, choć trochę artykułów pierwszej potrzeby, żeby wspomóc naszych podopiecznych – kobiety i dzieci z Ukrainy, oraz lokalne polskie rodziny, które także liczą na nasze wsparcie.

Zachęcamy do druku plakatów samemu lub odbioru ich z naszego Punktu Pomocy Humanitarnej w soboty między 10:00 – 13:00. Znajdujemy się na ulicy Magazynowej 25 w Przeźmierowie. Plakaty można odbierać także w innych terminach po wcześniejszym umówieniu przez messenger naszej fundacji.

Dziękujemy!
Jacki z Szafy