„Ostani zmysł” – premiera filmu

Fundacja „Jacek z Szafy”, Wydawnictwo JDC Media, Inicjatywa Zupa Wolności i Środowiskowy Dom Samopomocy „Ognik” zapraszają na kinową premierę filmu „Ostatni zmysł”, która odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 19:00 w siedzibie Fundacji.

W rolach głównych Uczestnicy i Terapeuci Środowiskowego Domu Samopomocy „Ognik”.

Pragniemy ugościć Państwa na premierze niespotykanego Filmu, o niecodziennych Ludziach. Przedstawiamy reportaż o życiu Uczestników dziennego domu opieki. O ich codzienności, pasjach, radościach. O problemach i trudnościach. Opowiadamy ich słowami. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w wycinku ich życia, uwiecznionym w naszym filmie dokumentalnym. Tacy jacy są na codzień. Smutni, weseli, zabawni. Mający swoje piękne wewnętrzne światy. Mimo ich własnych barier, niepełnosprawności, bohaterzy codzienności. Tacy jak my, tacy inni. Po prostu ludzie.

zdjęcia i montaż: Jacques de Chiffon
stroje: Agnieszka Ostrowska
stylizacje: Małgorzata Sikorska
muzyka: Jacques de Chiffon

Na premierze będzie miała miejsce także nietuzinkowa wystawa sztuki malarskiej osób niepełnosprawnych związanych z „Ognikiem”. Za niewielką kwotę będzie można nabyć oryginalny obraz, a zysk zasili potrzeby Domu Samopomocy.

Oprócz tego jak zawsze zapraszamy na nasz Kiermasz Charytatywny, gdzie będzie można nabyć świetne książki, płyty, obrazy i zdjęcia za „co łaska”, a oprócz tego skosztować ciasta i napić się kawy. Dochód zostanie przekazany na potrzeby inicjatywy „Zupa Wolności”, która co niedzielę dzieli się z poznańskimi bezdomnymi jedzeniem i odzieżą na Dworcu Letnim.

Zapraszamy,
Agnieszka Ostrowska i Jacques de Chiffon

Dodaj komentarz