VII Spektakl rozmaitości: Andrzejkowy

Fundacja „Jacek z Szafy”, Inicjatywa „Zupa Wolności”, Stowarzyszenie „Zupa na Głównym” oraz Wydawnictwo „JDC Media”, zapraszają na VII Spektakl Rozmaitości: „Andrzejkowy”.

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową wystawę malarstwa, niepowtarzalny koncert muzyczny oraz pokaz pierwszej pomocy. Podczas wydarzenia jak zawsze Wolontariusze „Zupy Wolności” zorganizują Kiermasz Charytatywny, na którym będą sprzedawali fantastyczne rzeczy: płyty, książki i obrazy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup śpiworów i najpotrzebniejszych rzeczy dla osób bezdomnych z Poznania.

Nasze gwiazdach wieczoru:

Wanessa Bąkowska – malarka
Jest niepełnosprawną dziesięcioletnią dziewczynką z zespołem Downa. Uczennica IV klasy Szkoły podstawowej w Lipce. Kocha taniec, muzykę, konie, podróże. Jest bardzo wesołą, wrażliwą dziewczynką. Od stycznia 2019 maluję piękne obrazy, wykorzystując do ich tworzenia patyczki kosmetyczne, folie, korale, kubeczki plastikowe, sznurek czy zwykły pędzel.

Marta Lisiewicz – piosenka autorska
Jest dość przewrotnie jednocześnie absolwentką Uniwersytetu Artystycznego z dyplomem plastyka rzeźbiarza oraz anglistką z dyplomem Kolegium Językowego. W młodym wieku została jedną z aktorek legendarnego kabaretu „Tey” Laskowika, i następnie wykorzystała to doświadczenie i stworzyła własny musical edukacyjny „Funkey”. Marta jest przede wszystkim wspaniałą kompozytorką i wokalistką, a spod jej ręki wychodzą jedyne w swoim rodzaju utwory, co sprawia, że jest laureatką niezliczonej ilości festiwali piosenki autorskiej i nie tylko.

Salvatore Bernardi – głos i pianino
Prosto ze słonecznej Italii przybywa do Państwa Salvatore. Ten niezwykle utalentowany pianista tworzy własne melodie i uzupełnia je o teksty w ojczystym języku, ale także w języku angielskim oraz polskim. Całość tworzy niepowtarzalny klimat o włoskim zabarwieniu.

Monika Góralska – szkoleniowiec z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Podpowie Państwu jak mądrze pomagać w wyjątkowych sytuacjach, tak aby nie zaszkodzić sobie, ani poszkodowanym. Podzieli się doświadczeniem – jak radzić sobie w trudnych warunkach zimowych i nie tylko. Rozwieje wątpliwości odpowiadając na pytania publiczności.

Serdecznie zapraszamy do Przeźmierowa!