Zapraszamy na kolejny Spektakl!

Fundacja „Jacek z Szafy”, Inicjatywa „Zupa Wolności”, Stowarzyszenie „Zupa na Głównym”, Wydawnictwo „JDC Media” oraz Fundacja „ProPublico – w służbie ubogim”, zapraszają na VIII Spektakl Rozmaitości.

31/01/2020, start godzina 19:00
Przeźmierowo, Wiosny Ludów 77, Fundacja „Jacek z Szafy”

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową wystawę malarstwa, niepowtarzalny koncert muzyczny oraz pokaz pierwszej pomocy. Podczas wydarzenia jak zawsze Wolontariusze „Zupy Wolności” będą prowadzili Kiermasz Charytatywny, na którym znajdziecie Państwo fantastyczne rzeczy: filmy, płyty, książki i obrazy – wszystko do nabycia za „co łaska”. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla osób bezdomnych z Poznania.

Nasze gwiazdy wieczoru:

Bartek Bartkowski – śpiew i gitara
Poznaniak z wyboru. Stoik, ateista, sceptyk, patriota, epikurejczyk (na sybarytyzm go nie stać). Leń, wesołek, łazik, trefniś. Twardo stąpający po ziemi marzyciel, przygnębiony optymista i nieśmiały narcyz. Klasa społeczna – drobna inteligencja.
Grywa na gitarze, bo nie może się oprzeć. Nie, żeby tam umiał jakoś specjalnie. Ale lubi. I to się czasem udziela słuchaczom.

Marta Lisiewicz – wystawa malarstwa
Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego z dyplomem plastyka rzeźbiarza oraz anglistka z dyplomem Kolegium Językowego. Śpiewa, komponuje, maluje, rzeźbi, oraz… uczy dzieci angielskiego. Autorka wystaw malarskich w kraju i za granicą (m.in Laura I. Gallery, London, NH Hotels, Poznań, Hotel de Silva, Poznań)
Marta wykonuje prace wielkoformatowe, portrety oraz rzeźby. Tematyka jej prac jest różnorodna. Prace odznaczają się mocnym charakterem, dużą energią, ekspresją i pasją. Cechą, która łączy wszystkie prace to specyficzne, żywiołowe użycie koloru.

Monika Góralska – szkoleniowiec z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Podpowie Państwu jak mądrze pomagać w wyjątkowych sytuacjach, tym razem w zakresie poparzeń. Monika podzieli się doświadczeniem i rozwieje wątpliwości odpowiadając na pytania publiczności.

oraz nasza muzyczna niespodzianka: Aleksander Piasecki – wirtuoz pianina.

Serdecznie zapraszamy do Przeźmierowa!