Kolejne podsumowanie akcji „Bezpieczne przekazanie darów”


Pozdrawiam wszystkich z Szafy! Szafy, którą tak pięknie zapełniliście przez ostatni czas. A czas jest odpowiedni na kolejne krótkie podsumowanie akcji „Bezpieczne przekazanie darów”. A więc do dzieła!

Dziękuję: Marcie za ubrania, Kasi za ubrania i filmy DVD (które trafiły na nasz Kiermasz Charytatywny), Julicie z mężem za ogrom męskich ubrań i wspaniałe książki (które także trafiły na nasz Kiermasz Charytatywny), Luizie z partnerem za wspaniały nowiutki wózek dla bobasa, Katarzynie (na zdjęciu z kartonem!) za zebranie opatrunków i środków do dezynfekcji ran (w czym udział miała także Anna, którą gorąco pozdrawiam), Asi za ubrania, Milenie, która odpowiedziała na nasz apel na stronach Zupa Wolności i kupiła masę pieluch i mleka, oraz podzieliła się żywnością, Grzegorzowi i Monice, którzy kupili masę jedzenia, Dominice z Nordoff Robbins Polska i jej ekipie za ubrania, Paulinie z Fundacja Wokół Piosenki za jeszcze trochę ubrań męskich (drogą awansu, widzimy się jutro!). Dziękuję także Siostrom Elżbietankom oraz Monika Nina za ogromne ilości sałatek rybnych – przez dwa ostatnie weekendy najadło się nimi wiele rodzin! Monice dziękuję także za glukometr, który okazał się niezbędny w jadłodajni na Łąkowej. Bartkowi, za to, że znowu coś dla nas zebrał i tym razem nie zasnął na kanapie, jak do niego jechałem. Elżbiecie, Lucynie, Małgorzacie i Annie – lokalnym działaczkom z Przeźmierowa, dzięki którym mniej osób chodzi z pustym brzuchem. Dziękuję także Patrycji z Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka za cynk odnośnie kurtko-śpiworów, które dzięki Agnieszce trafiły do Pogotowia Społecznego. 

Dziękuję Tomaszowi, który zawsze pomaga mi z segregacją ubrań i odbiorami na mieście. Tomasz dodatkowo na wolontariat przynosi niezmiennie colę i chipsy, które odpowiednio wypijam i zjadam i od razu mi się lepiej pracuję.

Na koniec pragnę podziękować Agnieszce. Za moc dobrych pomysłów, na które bym przenigdy nie wpadł, szczególnie za ten, aby zacząć docierać do ludzi poza miastem, których sytuacja jest zdecydowanie gorsza niż w centrum. Oraz za masę ciuchów męskich. Także za organizację przekazania ubrań damskich do Dzielnych Pań spod Kórnika, które tworzą dedykowane paczki dla potrzebujących. Dzięki! Jesteś najlepsza na świecie (jak śpisz oczywiście!).

Wszystkim wam się kłaniam! Jednocześnie informuję, że nadal zbieramy:
KONSERWY
KASZY, RYŻE, MAKARONY
GOTOWE DANIA I SOSY W SŁOIKACH
CHLEB
OPATRUNKI
PIELUCHY (dla niemowlaków i seniorów)
MLEKO DLA NIEMOWLĄT
MYDŁA I INNE ŚRODKI HIGIENICZNE
JODYNĘ
WODĘ UTLENIONĄ
ŚRODKI WIRUSOBÓJCZE
UBRANIA (jedynie męskie, damskich już nie przyjmujemy!!!)
BUTY LETNIE (damskie i męskie)

Serdecznie dziękuję wszystkim za to, że wam się chcę pomagać w tym trudnym czasie!
Jacques