Zbieramy zawsze!

Buenos dias!

Dzięki Państwa zaangażowaniu i dobremu sercu, zapełniłem w dużej mierze fundacyjny magazyn darami dla bezdomnych mężczyzn (ale przecież nie tylko!). A skoro do magazynu trudno już było wejść, postanowiłem zapakować szczelnie mojego busa darowaną odzieżą, butami, bielizną, czapkami i szalikami, ale także ręcznikami, pościelami i poduszkami. Dostałem informację, że w poznańskiej noclegowni dla bezdomnych „Ogrzewalnia” powstały duże braki w asortymencie, i tam też skierowałem swoje kroki. Na miejscu przyjął mnie Robert Banaś, kierownik noclegowni, informując, że wraz z nadejściem chłodnych, jesiennych dni, powoli są już zajęte wszystkie miejsca noclegowe. Przez zimę, jak co roku, zwiększone będzie zapotrzebowanie na cieplejszą odzież. Dlatego, jeśli ktoś z Państwa posiada na zbyciu, a nie chce wyrzucać, tylko podzielić się z drugim człowiekiem, nadal zbieramy:

🧥 Kurtki zimowe

👕 T-SHIRTY

👔 KOSZULE

👖 SPODNIE

🩲 MAJTKI I BOKSERKI (używane i uprane także!!!)

🧦 SKARPETY (używane i uprane także!!!

🧢 CZAPKI Z DASZKIEM LUB PODOBNE

🎒 PLECAKI

🛏 Koce, pościele, kołdry, ręczniki

🚫 nie zbieramy garniturów!

jak również:📔 KSIĄŻKI (nie słowniki, nie podręczniki szkolne – coś o ciekawej fabule, czego żal nam wydać, a wiemy, że więcej nie sięgniemy po tę pozycję i będzie się tylko kurzyć na półce)

Wszystko można zostawić w Fundacji „Jacek z Szafy” w Przeźmierowie na ulicy Wiosny Ludów 77. A jeśli mnie akurat nie ma, wystarczy przerzucić za płot.

Kłaniam się w pas i pozdrawiam,

Jacques de Chiffon