Wywiady z Kobietami z Ukrainy

Kochani sympatycy Jacka z Szafy. Jesteśmy przekonani, że już trochę się przyzwyczailiście do naszych filmików dokumentujących nasze poczynania na Punkcie Pomocy Humanitarnej. Dlatego dziś chcielibyśmy zaprezentować wam trochę inną konwencję. Tym razem za kamerą stanęła nasza Wolontariuszka Dorota i przeprowadziła kilka mini wywiadów z odwiedzającymi nas Kobietami z Ukrainy. Mamy nadzieję, że pozwoli to naszym odbiorcom trochę lepiej zrozumieć sytuację Uchodźców Wojennych i ich nastawienie do pomocy, którą oferujemy.

Niezmiennie pomagamy także polskim rodzinom i pragniemy, aby wszyscy wiedzieli, że od samego początku naszej działalności, nikomu nie patrzyliśmy w paszporty. Jesteśmy tu dla Wszystkich, którzy potrzebują pomocy, bez względu na narodowość!

W tym tygodniu serdecznie dziękujemy:

❤️ Wszystkim wspaniałym Osobom, które darowały nam okładziny i zamrażarki (aż dwie!) – kłaniamy się w pas, bo pomoże nam to sprawniej funkcjonować!
❤️Śniadaniowo – za wspaniałe chleby
❤️Cukiernia Liczbańscy – za niezrównane wypieki
❤️ Marysi i Andrzejowi za ogromną hojność na naszej zbiórce
❤️ Naszym cudownym Anonimowym Darczyńcom, za pokaźną ilość żywności
❤️Fundacja Dobro się niesie – kiedy odwiedzają nas bezdomne osoby, zawsze mogą liczyć na pomoc Macieja w drodze do wyjścia z nałogów i podjęcia pracy

Jesteście WIELCY!

Howgh!
Jacki z Szafy

Punkt Pomocy Humanitarnej
ul. Magazynowa 25, Przeźmierowo
(budynek Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych)

Dary można zostawiać w sobotę na ulicy Magazynowej 25, w godzinach 10:00 do 13:00.
Pomoc wydajemy w sobotę w godzinach 11:00-13:00

🇺🇦

Центру допомоги Україні.
Працюємо:
СУБОТА 11:00 – 13:00
Інші дні ми зачинені!
Адреса: Przeźmierowo, ul. Magazynowa 25