A jednak zima…

☃️ Pogoda nas nie rozpieszcza. Ze względu na zmienną temperaturę w jedne dni chłodniej jest w środku, niż na zewnątrz punktu. Nikomu jednak to specjalnie nie przeszkadza, ponieważ ten typ roboty wiąże się z ciągłym ruchem – cały czas trzeba coś wnieść lub wynieść, posprzątać. Poza tym dary trzeba podzielić, tak aby starczyło dla wszystkich. Na początku nie mieliśmy problemu z wydaniem całej paczki herbaty, teraz dzielimy ją na mniejsze porcje. Wiele miesięcy temu, kiedy działaliśmy sześć dni w tygodniu, jedzenia było czasem tak dużo, że wydawaliśmy i po pięć porcji na osobę. Teraz, choć nie dysponujemy tak dużą ilością darów, czujemy w sobie przede wszystkim ogromną wdzięczność, ponieważ nadal nikt nie odchodzi z pustymi rękoma i wciąż możemy działać. Dzięki wspaniałej postawie mieszkańców gminy, którzy wciąż o nas pamiętają, a także dzięki poświęceniu grupy Wolontariuszek i Wolontariuszy, którzy oddają siebie w całości, kosztem prywatnego czasu, osobistej wygody i własnych sił, aby móc poprawić życie innych.

Chcieliśmy serdecznie podziękować za wsparcie Cukiernia Liczbańscy, Poznan Bread of Life, Sołectwo Przeźmierowo, a także wielu osobom, które przyniosły nam leki na zbiórkę dla najuboższych mieszkańców Poznania, organizowaną przez Elżbietanki Poznań – bardzo wam dziękujemy i kłaniamy się wszystkim z ogromnym szacunkiem!

❤️🧡💛 Poszukujemy pilnie także dwóch dywanów do pokoi dziecięcych, o wymiarach około 2×3 metra. Dzieci dwóch naszych podopiecznych mają za podłogę zwykłą betonową posadzkę i jest im chłodno w stopy. Może ktoś z Państwa posiada i chciałby się podzielić?

Wszystkiego dobrego i pokoju w sercach,
Jacki z Szafy

Punkt Pomocy Humanitarnej
ul. Magazynowa 25, Przeźmierowo
(budynek Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych)
Dary można przywozić w soboty w godzinach 10:00 do 13:00 oraz w poniedziałki 14.00-16.00 na Magazynową 25

Pomoc wydajemy w sobotę w godzinach 11:00-13:00

🇺🇦

Центру допомоги Україні.
Працюємо:
СУБОТА 11:00 – 13:00
Інші дні ми зачинені!
Адреса: Przeźmierowo, ul. Magazynowa 25!