Cuda, cuda objawiają…

Mamy dobre wieści! Dzięki doskonałej współpracy z naszymi ukraińskimi przyjaciółmi ze Stowarzyszenia Ochrony Praw i Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Otwarte Serca” – Громадська організація „Асоціація „Відкриті серця”, którzy obecnie przebywają na uchodźstwie w podpoznańskim Puszczykowie u Braci Serca Jezusowego, udało się wspólnymi siłami wysłać transport 8,5 tony darów dla potrzebujących z Winnicy. Jest to ogromny sukces i wspólna radość – potrzeby na pochłoniętej wojną Ukrainie są bowiem wielkie. Przy okazji dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które się z nami dzielą i nas wspomagają, a bez których takie akcje byłyby po prostu niemożliwa. Nie można zapomnieć o ogromnym wysiłku Wolontariuszy – zarówno w naszej Fundacji, jak i w „Otwartych Sercach”. Dziękujemy!

Sobota na Punkcie była wietrzna, deszczowa i niesprzyjająca, jednak mimo właśnie takich warunków pogodowych, odwiedziło nas sporo osób, z którymi mieliśmy się czym dzielić. Dlatego chcielibyśmy serdecznie podziękować za wsparcie:

🌸Halinie z Art Gal Pervanchuk, ukraińskiej malarce, która przesłała nam dary pocztą, aż z zaśnieżonej Austrii – dziękujemy bardzo! Polecamy odwiedzenie jej profilu. Znajdą tam Państwo przepiękne obrazy w bardzo przystępnych cenach.

🌸IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu – dziękujemy aktywnym uczniom za przeprowadzenie zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy – cieszymy się, że dołączyliście do grona szkół nas wspierających!

🌸Poznan Bread of Life – wspaniali ludzie o wielkim sercu, którzy wciąż o nas dbają.

🌸 Fundacji Różowa skrzyneczka za kolejną wysyłkę podpasek – to dla nas towar pierwszej potrzeby – dziękujemy!

Jacki z Szafy.
Punkt Pomocy Humanitarnej
ul. Magazynowa 25, Przeźmierowo
(budynek Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych)
Dary można przywozić w soboty w godzinach 10:00 do 13:00 oraz w poniedziałki 14.00-16.00 na Magazynową 25
Pomoc wydajemy w sobotę w godzinach 11:00-13:00

🇺🇦

Центру допомоги Україні.
Працюємо:
СУБОТА 11:00 – 13:00
Інші дні ми зачинені!