Dzień Kobiet

🌸Kobieta🌺 Zmęczona rozłąką za swoim domem, przybita wiadomościami z rodzinnego kraju. Strudzone budowaniem życia od nowa, kiedy u siebie udało jej się już stworzyć byt na godnym poziomie. Rozbita zamartwieniem się o mężczyzn, którzy zostali walczyć. Ale także Kobieta, która pomaga tym przybyłym, działa na Punkcie Pomocy Humanitarnej. Poświęca swój czas, aby podnieść choć trochę na duchu te, którym zostało już tak niewiele do radości. Drogie Panie, Polki i Ukrainki, które spotykają się na Magazynowej 25 w Przeźmierowie. Życzę Wam z okazji Dnia Kobiet hartu ducha i wytrwałości: serca, które wiele udźwignie i mocnych nóg, które zaniosą was nawet do najdalszego celu. Niechaj piękno nadal wypełnia wasze dusze i oblicza!

❄️A w Punkcie Pomocy Humanitarnej, mimo zawieruchy śnieżnej i mojej choroby, która położyła na barkach Wolontariuszek wiele dodatkowych obowiązków, a z których się fantastycznie wywiązały, Dzień Kobiet odbył się! Dlatego serdecznie dziękujemy tym pięknym ludziom, dzięki którym to wszystko mogło się wydarzyć. Za działania w ramach Project Shoebox, dziękujemy Wunderman Thompson Technology Poland oraz Invest in Poznań – dostaliśmy od Państwa ogromną ilość kosmetyków damskich, którymi sprawiliśmy sporo radości odwiedzającym nas Paniom – kłaniamy się w pas! Dziękujemy także niezawodnym Pol-Mak Collection za wsparcie, jakie ponownie nam okazali, przekazując 200 eleganckich torebek, z których 90 wykorzystaliśmy do przygotowania upominków dla naszych Pań.

🇺🇦💕Serdecznie dziękujemy także Kobietom z Ukrainy, które uhonorowały nasze Wolontariuszki pysznymi tortami i kwiatami. Serce nam rośnie – i zacytuję „Dla takich chwil warto żyć!”. Dziękujemy serdecznie!

Za stałe wsparcie dziękujemy także naszym Anonimowym Darczyńcom oraz Poznan Bread of Life– bez was nic by się nie wydarzyło!

Pozdrawiamy,
Jacki z Szafy
Punkt Pomocy Humanitarnej
ul. Magazynowa 25, Przeźmierowo
(budynek Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych)

Dary można przywozić w soboty w godzinach 9:30 do 13:00 oraz w poniedziałki 14.00-16.00 na Magazynową 25

Pomoc wydajemy w sobotę w godzinach 11:00-13:00

🇺🇦

Центру допомоги Україні.
Працюємо:
СУБОТА 11:00 – 13:00
Інші дні ми зачинені!
Адреса: Przeźmierowo, ul. Magazynowa 25