Pierwszy wiosenny deszcz

🍀 Wiosenna pogoda skłoniła nas w sobotę do podjęcia długo wyczekiwanych porządków po zimie. Zalegające wszędzie liście, aż prosiły się o wzięcie grabi do rąk i kiedy damska część ekipy entuzjastycznie pracowała na Punkcie segregując dary i obsługując potrzebujących, męska część drużyny wzięła się za sprzątanie, które niestety nie trwało długo. Nawiedził nas potężny deszcz, który nie tylko przerwał prace na dworze, ale chwilowo sparaliżował także samą obsługę na Punkcie. Na szczęście długo to nie trwało i mogliśmy wrócić do pracy. Tak oto zaczyna się WIOSNA!

🌸 W tym tygodniu serdecznie dziękujemy Pani Ilonie Maj z Przedszkola Mali Odkrywcy w Baranowie. Pani Ilona zaprosiła mnie do mini-wykładu dla dzieci najmłodszych, jak również do starszaków. Praca z dzieciakami to ogromna radość, a ich entuzjazm był zaraźliwy. Ukoronowaniem spotkania była przeprowadzona w Przedszkolu zbiórka artykułów pierwszej potrzeby, za którą serdecznie dziękujemy rodzicom, wychowawcom i samym dzieciom.

🌺 Serdecznie dziękujemy także Bernadetcie i dobrym ludziom z Poznan Bread of Life, którzy jak co tydzień ogromnie nas wsparli. Dziękujemy Cukiernia Liczbańscy za przepyszne pieczywo, które zawsze się cieszy u nas ogromnym zainteresowaniem, a także Anonimowym Darczyńcom za wielkie serce.

🐰 Drodzy Państwo! Zbliżają się Święta Wielkiej Nocy. Chcemy przygotować niespodzianki dla dzieciaków polskich i ukraińskich – przygotować dla nich paczki ze słodyczami. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o czekolady, batoniki, cukierki oraz inne podobne artykuły, za które prześwięciłby nas dentysta oraz dietetyk. Chcemy w ten symboliczny sposób najmłodszym sprawić przyjemność i sprawić, żeby się uśmiechnęli. Za każdą pomoc, będziemy bardzo wdzięczni. Zbiórka będzie trwała do 15 kwietnia włącznie, kiedy będziemy wydawać paczki.

Do zobaczenia!

Pozdrawiamy,
Jacki z Szafy

Punkt Pomocy Humanitarnej
ul. Magazynowa 25, Przeźmierowo
(budynek Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych)

Dary można przywozić w soboty w godzinach 9:30 do 13:00 oraz w poniedziałki 14.00-16.00 na Magazynową 25

Pomoc wydajemy w sobotę w godzinach 11:00-13:00

🇺🇦

Центру допомоги Україні.
Працюємо:
СУБОТА 11:00 – 13:00
Інші дні ми зачинені!
Адреса: Przeźmierowo, ul. Magazynowa 25