Praca wre!

❤️ Pracowici Wolontariusze wsparli młodzież ze Świetlicy Terapeutycznej w Skokach. Przez dłuższy czas odkładaliśmy dla nich odzież: dresy kurtki, swetry, a także kolorowanki, książeczki, gry i puzzle. W sobotę Pani Danka, ich opiekunka, przyjechała odebrać zebrane rzeczy busem, którego zapakowaliśmy uszykowanymi darami. Na miejscu w Skokach w ciągu jednego dnia wszystko podzielili tak, że na następny dzień młodzież ze świetlicy przyszła już w nowych ubraniach. Doszły nas informacje, że byli bardzo zadowoleni i dawno się tak nie uśmiechali Bardzo nam miło! A ten misiu dla nas, za nasze dobre serca, zrobiony przez młodzież – DZIĘKUJEMY WAM BARDZO!

❤️ W zeszłą sobotę odwiedziły nas dziewczyny z klasy 7a w Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego – Maja Borucka i Zosia Małecka. Dziewczyny – bardzo Wam dziękujemy za dary i za fajny wspólny czas! Odwiedzajcie nas kiedy tylko macie ochotę.

❤️ W tym tygodnie dziękujemy także serdecznie Poznan Bread of Life , bez którego wsprcia nasza Punkt niemiałby tak szerokiej oferty.

Cały czas zbieramy Fanty na Kiermasze Charytatywne:
📕Ciekawe książki
🧸Interesujące rękodzieło
🎵Dobrą muzykę na CD
📀Wciągające filmy na DVD
🕰Eleganckie przedmioty codziennego użytku
👑Biżuterię
💓Piękne ciekawostki
😍Tak naprawdę liczymy na Waszą pomysłowość!

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży powyższych rzeczy, przeznaczymy na zakupy najpotrzebniejszych artykułów dla naszych podopiecznych.

👉 Fanty i dary można przynosić do naszego Gminnego Punktu Pomocy Humanitarnej w Przeźmierowie na ulicy Magazynowej 25:
Poniedziałki 14:00 – 16:00
Soboty 9:30 – 13:00

👉 Pomoc wydajemy w soboty 11:00-13:00

👉 Zapraszamy wszystkich do wsparcia finansowego naszych działań:
Rachunek Fundacji PLN: 26 1050 1520 1000 0090 8053 8086
ING Bank Śląski

Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim za wsparcie,
Jacki z Szafy