MIędzynarodowy Dzień Kobiet

🌺🌸🌼 Dziś Międzynarodowy Dzień Kobiet! Fundacja „Jacek z Szafy”, nie samym Jackiem stoi, ale przede wszystkim są tam Marzena, Magdalena, Małgorzata, Monika, Lucyna, Anna, Mirosława, Milena, Justyna, Inna, Dorota, Żanna oraz wiele innych Dzielnych Kobiet z Szafy, które na różnych etapach przekroczyły drzwi Fundacji. Dziękujemy, że jesteście, że wciąż pomagacie, oddajacie dobrą energię, poświęcacie czas. Bez tak silnej grupy nie byłoby możliwe tak wielkie dzieło pomocowe! W ten dzień życzymy Wam wszystkiego co dobre, mając nadzieję, że ta wspaniała grupa będzie trwała do końca świata i jeszcze dłużej.

🌷🪻🌹Wszystkim Paniom, które nas odwiedzają: pokoju na świecie i spokoju w sercu, dachu nad głową i rodzinnego ciepła. Wytrwałości, optymizmu, o który tak trudno. Mimo wszelkich przeciwności – prawdziwej wiosny w duszy. Jeszcze wszytko będzie dobrze!

🥯🍵🍆UWAGA! Zapraszamy do nas jutro na pyszne pączki, dobrą zupę i inne specjały, których u nas akurat pod dostatkiem i starczy dla Pań, ale przecież Panów też. MAMY NAPRAWDĘ DUŻO JEDZENIA!!!

Zapraszamy do nas jutro na Międzynarodowy Dzień Kobiet organizowany przez wspaniałych ludzi z Project Shoebox. Jak co roku i tym razem otrzymaliśmy ogromnie dużą ilość pudełek po butach (mamy około 150 paczek), a w tych pudełkach wspaniałe artykuły dla Pań: mydła, szampony, kosmetyki, kremy, podpaski – wszystko to co może być Kobiecie potrzebne. Kosmetyki będziemy wydawali systematycznie jutro i w kolejne soboty.

Za wsparcie w ramach projektu ShoeBox, dziękujemy firmom i instytucjom, które włączyły się w tą akcję. A także wszystkim pracownikom tych firm, na których barkach spoczęła odpowiedzialność za przygotowanie zbiórek, skompletowania każdego pudełka po butach, zakup produktów – JESTEŚCIE WIELCY:

💜 VML Commerce & Technology – organizatorzy ShoeBox
❤️ NTT DATA Business Solutions Poland
🩷 Invest in Poznań
🧡 Pracuj.pl / Pracuj.pl dla Firm
💚 Modivo
💙 Kompania Piwowarska
🩵 Skanska Polska oddziały Poznań i Kraków

Bardzo WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY za tegoroczną wspaniałą edycję! Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że pula firm, która z nami współpracują, każdego roku się powiększa, a od tego nam tylko serca rosną!

💜 Na koniec pozostaje nam podziękować naszym anonimowym darczyńcom, za jutrzejsze pyszne pączki!
❤️ Poznan Bread of Life, którzy mocno nas wsparli w zeszłym tygodniu, ale dzięki nim także na jutro mamy sporo jedzenia!
🩷 Przyjechały do nas także dary z Chata Polska – bardzo dziękujemy!
💚 Ilonie i Sławkowi za 120 czekolad z Zającem – jesteście SUPER!

Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim za wsparcie,
Jacki z Szafy

👉 Dary można przynosić do naszego Gminnego Punktu Pomocy Humanitarnej w Przeźmierowie na ulicy Magazynowej 25:
Poniedziałki 14:00 – 16:00
Soboty 9:30 – 13:00
👉 Pomoc wydajemy w soboty 11:00-13:00

👉 Zapraszamy wszystkich do wsparcia finansowego naszych działań:
Rachunek Fundacji PLN: 26 1050 1520 1000 0090 8053 8086
ING Bank Śląski