Zapraszamy ma kolejny Spektakl!

Panie i Panowie!


Lato w mieście, lato na wsi, wakacje za pasem, a my zapraszamy na ostatni już przed kanikułą Spektakl Rozmaitości, osnuty granatem nocy, z adekwatnym tytułem: „Sen nocy letniej”. Co w programie tym razem? Grono wspaniałych i wrażliwych Artystów i Społeczników, a wśród nich – Paweł Myszkowski – Śpiewak, przez wiele lat związany jako Solista z Teatrem Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, niezrównany w roli Miechodmucha w operze „Zabobon, czyli Krakowiacy i Górale” Karola Kurpińskiego. Specjalnie dla naszej Publiczności zmierzy się z repertuarem nie tylko klasycznym.
Idźmy dalej!

Oto na ścianach naszej sali pojawią się bajkowe obrazy niczym z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy! Ich Autor, Omurkul uulu Bazarkul ( co w dosłownym tłumaczeniu znaczy: „syn Omurkula Bazarkul”), to Malarz wyjątkowy, mający w swoim dorobku wiele prac pokazywanych na wystawach zbiorowych oraz indywidualnych. Cieszymy się, że zagoszczą one również u nas!

Słychać dźwięk trąbki? To oczywiste, przecież nie mogło zabraknąć na naszej scenie Maurycego Majewskiego, młodego i arcyzdolnego Trębacza, który niejednokrotnie już prezentował się przed Państwem, nagradzany gromkimi brawami!

Jest i niezrównana Monika Góralska, nasza Specjalistka od felinoterapii, tym razem sięgając w swoim wykładzie obszarów związanych z ratownictwem medycznym i pierwszą pomocą w starciu z udarami słonecznymi i ….atakiem kleszczy!

Jak zwykle zachęcamy wszystkich Państwa do licznego przybywania na nasze wydarzenie kulturalne, któremu towarzyszyć będzie kiermasz charytatywny, a tam rzędy ciekawych książek i płyt za „co łaska”, no i przede wszystkim mistrzowskie stoisko fundacyjnego Krawca, Tomasza Wolframa Sterna, z pięknymi torbami szytymi z recyklingowych tkanin! Kiermasz obsługiwać będą Wolontariusze z inicjatywy Zupa Wolności, a całkowity dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na rzecz najbardziej Potrzebujących.

Po Spektaklu pożegnamy się z Wami na czas wakacji, by niczym Argonauci z Bremy wyruszyć na tournee i wrócić z końcem września w nowej odsłonie!
Ale obiecujemy, że zaistniejemy oboje w najbliższym Spektaklu Rozmaitości (ale o tym na razie sza!), 28 czerwca 2019 roku, jak zwykle o godzinie 19.00, w siedzibie Fundacji Jacek z Szafy, w Przeźmierowie przy ulicy Wiosny Ludów 77.

Do zobaczenia!
Aga Ostrowska i Jacques de Chiffon