Przygotowania do Wielkanocy

Dobré ráno!

I ja także powoli przygotowuję się na Wielkanoc. Co jest w tym roku wyjątkowo łatwe! A to wszystko za sprawą Pań Alicji i Magdy z firmy Wunderman Thompson i ich inicjatywie Project Shoebox. Akcja polega na okazywaniu wsparcia poprzez przekazywanie produktów kosmetycznych potrzebującym kobietom w Międzynarodowy Dzień Kobiet. Nazwa pochodzi od pudełek po butach, w których umieszczane są kosmetyki. Ja sam takich pudełek otrzymałem około 50, a także sporo materiału na przygotowanie kolejnych kilkudziecięciu. Za co z całego serca dziękuję! W okresie świąt wszystko to trafi do uboższych Pań z podpoznańskich miejscowości, a o przebiegu świątecznej akcji będę informował w kolejnych postach.

Jeśli ktoś z Państwa ma taką możliwość i chciałby także podzielić się w tym trudnym czasie z innymi, będę zbierał na potrzeby Pań:
🧴🧼 mydła, szampony i kosmetyki
💟 podpaski
🍫🍬🍭 słodycze
🧦🩲 skarpety i majtki
🥫 KONSERWY
🍚 KASZE, RYŻE, MAKARONY
🥡 GOTOWE DANIA I SOSY W SŁOIKACH
🧻 OPATRUNKI
🤱 PIELUCHY (dla niemowlaków i seniorów)
🧸 MLEKO DLA NIEMOWLĄT
💉 JODYNĘ, WODĘ UTLENIONĄ, INNE ŚRODKI ANTYSEPTYCZNE i Wirusobójcze

A jeśli ktoś z Państwa dysponuję natomiast używanymi ubraniami męskimi, obuwiem, bielizną i pragnie zrobić sobie miejsce w szafie, to bardzo chętnie je przyjmę i przekażę bezdomnym mężczyznom (ubrań damskich nadal nie zbieramy).

Serdecznie pozdrawiam,
Jacques