Ktoś w Polsce potrzebuje pomocy.

Ci, którzy z Państwa śledzą moje poczynania, wiedzą, że w roku 2020 prowadziłem akcję „Czy ktoś w Polsce potrzebuje ubrań?”. Udało mi się wtedy dotrzeć do kilku rodzin z województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i kujawsko pomorskiego i wesprzeć je materialnie darowanymi przez Państwa ubraniami i nie tylko. Byłem przekonany, że akcje dobiegła końca, tymczasem dwa dni temu odezwał się do mnie Pan Dariusz z malutkiej wsi w łódzkiem. Porozmawialiśmy chwilę i okazało się, że Pan Dariusz w 2007 roku doświadczył poważnego wypadku komunikacyjnemu, podczas, którego uległ trwałemu uszkodzeniu o naturze neurologicznej. Dodatkowo, kilka lat później, w pracy, wózek widłowy przejechał mu stopę powodując jej permanentne uszkodzenie. Pan Dariusz ma orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, jednak stara się mimo wszystko utrzymać swoją rodzinę: Bartosz ma 15 lat, Dominik 12 lat, a Amelka 6 lat. Jeden z synów miał kilka lat temu nieszczęśliwy wypadek, który skończył się oparzeniem twarzy, szyi i ramienia, przez co konieczny był przeszczep skóry.

Obecnie Pan Dariusz ma problem z utrzymaniem rodziny i przetrwaniem od pierwszego do pierwszego. Ten rok obfitował w podwyżki i trudno o wszystko zadbać, będąc osobą niepełnosprawną. Dlatego poprosił mnie o pomoc i takiej pomocy chciałbym mu udzielić. Mam dla niego i jego dzieci ubrania, chciałbym zebrać jeszcze kilka rzeczy, które pomogłyby tej rodzinie przetrwać najbliższy czas, aż do wiosny, kiedy rachunki za ogrzewanie nie będą już tak dotkliwe:

MYDŁA, SZAMPONY I KOSMETYKI

 ŚRODKI CZYSTOŚCI I CHEMIA DOMOWA

 KONSERWY

 KASZE, RYŻE, MAKARONY

 GOTOWE DANIA I SOSY W SŁOIKACH

CIEKAWE KSIĄŻKI I MAGAZYNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 ZABAWKI ODPOWIEDNIE DLA 6-LETNIEJ DZIEWCZYNKI

Jeśli są Państwo taką zdolność materialną i są wstanie przekazać do Fundacji „Jacek z Szafy” powyższe rzeczy, będę ogromnie zobowiązany. Chciałbym pomóc Panu Dariuszowi i jego rodzinie i udać się do nich, jak tylko zbiorę odpowiednio duży transport, tak, żeby moje podróż do niego miała sens i była opłacalna

Serdecznie dziękuję za uwagę i pozdrawiam,
Jacques

ps. Pana Dariusza można także wspomóc na stronie Pomagam.pl

https://pomagam.pl/dgrzyb

oraz przekazując 1%, szczegóły pod tym linkiem:

https://www.fundacjaavalon.pl/nasi…/dariusz_grzyb_4573