Zapraszamy do nas!

Kochani! Jeszcze dość mało ludzi wie, że tutaj jesteśmy i pomagamy. Dlatego prosimy wszystkich u udostępnianie informacji związanych z naszą działalnością.

Mieścimy się w Przeźmierowie na ulicy Wiosny Ludów 77. W Google Maps wystarczy wpisać Jacek z Szafy i już znajduje się do nas droga.

Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 17:00 – 20:00 oraz w soboty 11:00 – 14:00.

Zajmujemy się głównie ubieraniem ludzi, ponieważ w Przeźmierowie działają już dwa punkty z żywnością i higieną, a nie chcemy się dublować. Mamy odzież damską, dziecięcą i męską. Bieliznę i skarpety. Buty, kurtki i bieliznę. Mamy zabawki dla dzieciaków. Trochę środków higieny osobistej i pieluchy. Wózki, foteliki, wanienki. Trochę pościeli, ręczników, są poduszki, także kołdry, ale te szybko znikają. Mamy trochę naczyń. Nasz asortyment wciąż rotuje i się zmienia – warto więc do nas zaglądać, wysyłać osoby potrzebujące. Jeśli nie znajdą tego czego potrzebują danego dnia, to jest duża szansa, że następnym razem już będzie.

Z rzeczy, które obecnie zbieramy są to maty pod prześcieradło dla dzieci (dzieciaki się moczą, są zestresowane), garnki i patelnie, obuwie sportowe, bieliznę i skarpety, artykuły szkolne. Nadal nie wznawiamy zbiórki ubrań, ponieważ nadal nie doszliśmy do porządku na magazynach odkładczych, ale potrzebne są ubrania dresowe. Panie pytają o tego typu spodnie.

Czy ktoś z Państwa posiada plastikowe identyfikatory? Bardzo nam ich brakuje dla oznaczenia Wolontariuszy.

Serdecznie dziękujemy za całą pomoc! Wolontariuszom i tym wspaniałym ludziom, którzy nas zaopatrują!
Jacki z Szafy

ps. Dziękuję także Maciej Białka z Fundacja Dobro się niesie za jedzenie, które rozeszło się błyskawicznie!

Роздаємо одяг
Понеділок – п’ятниця 17:00 – 20:00
Субота 11:00 – 14:00неділя закрито
Адреса – Przeźmierowo, Wiosny Ludów 77
Увага! Ми не пропонуємо квартири!