Wszystkiego co dobre na 2023 rok!

❤️ Kochani! Jesteśmy z powrotem, działamy znowu i jedziemy dalej! Przerwa świąteczna wydawała się bardzo długa, a tymczasem już zdążyliśmy o niej zapomnieć, bo oto Nowy Rok i nowe wyzwania. I na przekór okolicznościom, życzymy wszystkim wspaniałego Roku 2023 – niechaj skończy się wojna!

🧡 7 stycznia otworzyliśmy punkt nie zapominając o podarkach dla dzieciaków w związku z prawosławnym Bożym Narodzeniem. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli nam słodkości do paczek, a za same paczki oraz serwetki ze świątecznymi wzorami firmie Pol-Mak Collection z Batorowa – jesteście WIELCY! Dzięki Poznan Bread of Life mieliśmy czym nakarmić naszych podopiecznych – chleb, nabiał, warzywa, owoce oraz pączki – bez was byłoby krucho! Dzięki naszym młodym przyjaciołom ze Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie mieliśmy za co kupić oleje, makarony, herbatę, przeciery, pieluchy i kosmetyki – kłaniamy się wam w pas – drugiej takiej szkoły nie znamy! Piotr z SitoLandu kupił kolorowanki, kredki i słodkości dla dzieciaków – dzięki, że cały czas nas wspierasz! Podziękowania dla Pani Joanny za przygotowanie paczek z zabawkami – uśmiech na twarzach dzieci zapewniony! I dla wielu, wielu ludzi, których nie sposób wymienić! Dziękujemy wszystkim! 😘

👉 Mamy także ogromną prośbę do Państwa. Lilia pilnie poszukuje łóżeczka dla jej rocznego synka Mirona. Nie chodzi o to, żeby było w idealnym stanie, a raczej, żeby po prostu było, tak, żeby mały miał gdzie spać. Za wszelką pomoc będziemy ogromnie wdzięczni!

My potrafimy robić cuda ale tylko z Waszą pomocą ❤️❤️❤️.

Pozdrawiamy,
Jacki z Szafy

Punkt Pomocy Humanitarnej
ul. Magazynowa 25, Przeźmierowo
(budynek Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych)

Dary można zostawiać w sobotę na ulicy Magazynowej 25, w godzinach 10:00 do 13:00.
Pomoc wydajemy w sobotę w godzinach 11:00-13:00

🇺🇦

Центру допомоги Україні.
Працюємо:
СУБОТА 11:00 – 13:00
Інші дні ми зачинені!
Адреса: Przeźmierowo, ul. Magazynowa 25