Zapraszamy dzieciaki

👉 Zapraszamy wszystkie dzieciaki do przybycia do nas 16 grudnia w sobotę. Od godziny 11:00 będziemy wydawać paczki świąteczne, które, mamy nadzieję, umilą trochę najmłodszym ten specjalny czas.

👉 Dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnim okresie wspierali nas zabawkami. Rzeczy te zostały spakowane i zabezpieczone, a następnie przewiezione do Golęczewa, skąd Pan Arkadiusz przewiezie je na Ukrainę do domów dziecka.

👉 Dziękujemy Pani Magdalenie, dzięki której wysiłkom zebraliśmy 350 zł, za które kupiliśmy dokładnie 200 batoników Lion, które trafią do chłopaków na front.

👉 Dziękujemy Poznan Bread of Life za cotygodniowe wsparcie.

👉 Za duże wsparcie dziękujemy Państwu Ilonie i Sławkowi oraz Magdzie i Mirkowi. Jesteście WIELCY!

👉 Dziękujemy wszystkim, którzy przywieźli do na świąteczne fanty na nasze kiermasze. Cały projekt okazał się wielkim sukcesem i zabraliśmy dzięki wam sporo środków na potrzeby naszych podopiecznych.

❄️ Zapraszamy do grona naszych darczyńców:
Rachunek Fundacji PLN: 26 1050 1520 1000 0090 8053 8086
ING Bank Śląski

Pozdrawiamy,
Jacki z Szafy
Gminny Punkt Pomocy Humanitarnej
ul. Magazynowa 25, Przeźmierowo
Wydawanie pomocy: soboty 11:00 – 13:00
Przyjmowanie darów: poniedziałki 14:00 – 16:00, soboty 9:30 – 13:00

📚
📙
📜

I na koniec (w Kąciku Literackim)
Wypowie się zaskroniec:

Michaił Bułhakow „Mistrz i Małgorzata” (fragment)

Bądź tak uprzejmy i spróbuj przemyśleć następujący problem – na co by się zdało twoje dobro, gdyby nie istniało zło, i jak by wyglądała ziemia, gdyby z niej zniknęły cienie? Przecież cienie rzucają przedmioty i ludzie. Oto cień mojej szpady. Ale są również cienie drzew i cienie istot żywych. A może chcesz złupić całą kulę ziemską, usuwając z jej powierzchni wszystkie drzewa i wszystko, co żyje, ponieważ masz taką fantazję, żeby się napawać niezmąconą światłością? Jesteś głupi.

🫂