Uwaga!

ochani! Dziękujemy wszystkim za to, że wciąż się z nami hojnie dzielą odzieżą! Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie już więcej przyjąć – musimy najpierw upłynnić to co mamy, zrobić porządki i trochę odpocząć! Jak tylko zmieni się sytuacja na magazynach, od razu damy wam znać. Przepraszamy – wiemy, że bardzo chcecie pomóc, my natomiast chcemy utrzymać nasz punkt w jak najlepszym porządku, tak aby był jak najłatwiejszy dostęp do ubrań. Razem jesteśmy odpowiedzialni za jego dobre funkcjonowanie – Darczyńcy, Wolontariusze i Obdarowywani.

Na terenie gminy działają TRZY PUNKTY POMOCOWE Z JEDZENIEM I HIGIENĄ:

👉Caritas Przeźmierowo
w poniedziałki od 16.30 do 18.00wtorek – piątek w godz. 16.30 do 17.30
Miejsce: salka przy kościele w Przeźmierowie, ul Kościelna 44

oraz dwa Punkty Gminne:
👉 Tarnowo Podgórne ul. Nowa 60 (szatnie zewnętrzne hali sportowej OSiR przy Zespole Szkół Technicznych)
👉 Przeźmierowo ul. Kościelna 46/48 (sala zerówek przy Szkole Podstawowej)
Punkty otwarte są od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 – 19:00

Wszystkie wymienione powyżej punkty pomocowe nie zajmują się zbiórką ubrań. Jeśli jednak tam Państwo zanoszą, to i tak ostatecznie wszystkie te ubrania przekazywane są nam i właśnie dlatego wciąż mamy nadmiar. Dlatego w imieniu osób prowadzących lokalne punkty prosimy o niedostarczanie tam odzieży, a jedynie środki higieny i czystości oraz jedzenie, a więc to w czym są wyspecjalizowani. Dobra komunikacja i podział obowiązków, pozwolą nam w gminie sprawnie pracować. Dziękujemy!

💙💛 PODZIĘKOWANIA 🤍❤️

Serdecznie dziękujemy Marcinowi i Piotrowi za instalacje oświetlenia na dworze -> w magazynach nie mamy miejsca na segregację, a dzięki wam możemy do późna wszystko przebierać na dworze (oby nie spadły znowu temperatury!). Dziękujęmy także Dorota za drukarkę, dostaliśmy ostatnio zepsutą, a ta od Ciebie pięknie drukuje! Dziękujęmy także Agnieszka za przyjęcie od nas ubrań zimowych, na które nie znajdujemy już chętnych. Oj dużo tego było!

I na koniec dziękujemy wszystkim wspaniałym Panom i Paniom, naszym Wolontariuszom, którzy przychodzą do nas wciąż pomagać! Punkt istnieje tylko dzięki Wam! Ponownie kłaniamy się Darczyńcom za wciąż mocne zaangażowanie! Dziękujemy także przesympatycznym Paniom z Ukrainy i ich Dzieciom, za to, że jest tu tak miła atmosfera, często mimo tłoku.

Pozdrawiamy,
Jacki z Szafy

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 17:00 – 20:00
Sobota 11:00 – 14:00
Niedziela nieczynne
Adres: Przeźmierowo, Wiosny Ludów 77
___________
Роздаємо одяг
Понеділок – п’ятниця 17:00 – 20:00
Субота 11:00 – 14:00
неділя закрито
Адреса – Przeźmierowo, Wiosny Ludów 77
Увага! Ми не пропонуємо квартири!