Kolejne otwarcie za nami.

Kochani! Kolejna deszczowa sobota za nami. Deszcz przynosi nam wszystkim ulgę od upałów, jednak stanowi o dyskomforcie oczekujących na pomoc w Gminnym Punkcie Pomocy Humanitarnej, który prowadzimy. Być może następnym razem się uda i pogoda dopisze w kolejny weekend dla wszystkich odwiedzających nas Dzieci i Kobiet z Ukrainy.

Dwoimy się i troimy, aby nikt nie odszedł z pustymi rękoma. Teraz, w okresie wakacyjnym coraz trudniej o pomoc. Zapał do pomagania opada proporcjonalnie odwrotnie do ponoszącego się słupka rtęci na termometrze. Może dlatego nasze zapasy powoli topnieją i drżymy już o kolejne otwarcie za tydzień. Czy uda nam się zdobyć to czego potrzeba, aby choć trochę wspomoć Uchodźców?

Wciąż bardzo liczymy na Państwa pomoc i wciąż prowadzimy zbiórkę artykułów pierwszej potrzeby, takich jak:

👉 Makaron
👉 Kasza
👉 Ryż
👉 Mąka
👉 Kawa
👉 Herbata
👉 Kakao dla dzieciaków
👉 Pasztety
👉 Konserwy
👉 Słodycze dla dzieci

A z higieny osobistej:

👉 Proszek do prania
👉 Szampon
👉 Mydło
👉 Krem do ciała
👉 Pieluchy w rozmiarach 4-6
👉 Podpaski

To co posiadamy, obojętnie czy jest to pudełko herbaty, słoik kawy czy butelka mydła, dzielimy obecnie na mniejsze porcje w słoiczki i woreczki, tak aby dla każdego starczyło chociaż trochę. W obecnej sytuacji za wszelką, nawet najmniejszą, pomoc, będziemy ogromnie wdzięczni! Dary można zostawiać w dowolnym terminie za płotem fundacji w Przeźmierowie na ulicy Wiosny Ludów 77, lub w sobotę od godziny 10:00 – 13:00 na Magazynowej 25, również w Przeźmierowie.

❤️ W tym tygodniu dziękujemy firmie SITOLAND z Chyb, której transport spożywki pokaźnie zasilił nasz magazyn! Piotr – po raz kolejny Tobie dziękujemy za wsparcie!

❤️ Dziękujemy Wolontariuszom, którzy zakupili produkty z własnej kieszeni. Jak widać w tych kruchych czasach, Wasza pomoc nie ogranicza się tylko do obsługi Punktu, co i tak samo w sobie już jest ciężką robotą. Dzięki!

Pozdrawiamy,
Jacki z Szafy

Gminny Punkt Pomocy Humanitarnej
ul. Magazynowa 25, Przeźmierowo
Czynne w sobotę 11:00 – 13:00

🇺🇦 Увага! Нові дні та години роботи Центру допомоги Україні.
Працюємо лише:
СУБОТА 11:00 – 13:00
Інші дні ми зачинені!

Адреса: Przeźmierowo, ul. Magazynowa 25