Działamy!

Kochani! Na początek ważna informacja. Ze względu na nasze starania, aby uprościć logistykę, pragniemy poinformować, że dary wydajemy i przyjmujemy już jedynie w soboty w naszym Gminnym Punkcie Pomocy Humanitarnej w Przeźmierowie na ulicy Magazynowej 25, w następujących godzinach:

Przyjmowanie darów: 10:00 – 13:00

Wydawanie darów: 11:00 – 13:00

Za niedogodności przepraszamy, jednak ze względu na nadwyrężone od początku wojny kręgosłupy (przenieśliśmy już własnoręcznie tony darów od wybuchu konfliktu na Ukraine), postanowiliśmy już nie wozić ubrań, jedzenia i środków higieny pomiędzy siedzibą fundacji na Wiosny Ludów, a punktem na Magazynowej. To bardzo ułatwi nam życie i zaoszczędzi zdrowia i czasu.

Apelujemy także od wszystkich, którzy dostają od nas dary w słoiczkach o zwracanie ich na punkt. Będą mogły służyć do ponownego dzielenia dóbr.

W tym tygodniu pragniemy ogromnie podziękować Tomasz Tracz, który zaopatrzył nas w ogromną ilość jedzenia. W imieniu wszystkich potrzebujących, kłaniamy się Tobie w pas! Dziękujemy także ponownie Wolfram Stern, sklepowi Netto ze Skórzewa i Bernadetcie z Poznan Bread of Life – jesteście WIELCY!

Dziękujemy także Pani Joannie za ogrom rzeczy, które dostarczyła w sobotę na Punkt – jesteśmy zobowiązani!

W sobotę obsłużyliśmy około setki osób. Głównie kobiet z dziećmi. Tylko dzięki Państwa oddolnej inicjatywie, nasz punkt wciąż działa i mamy co wydawać.

Dlatego wciąż bardzo liczymy na Państwa pomoc! Zbieramy obecnie następujące artykuły:

👉 Makaron
👉 Kasza
👉 Ryż
👉 Mąka
👉 Kawa
👉 Herbata
👉 Kakao dla dzieciaków
👉 Pasztety
👉 Konserwy
👉 Słodycze dla dzieci

A z higieny osobistej:

👉 Proszek do prania
👉 Szampon
👉 Mydło
👉 Krem do ciała
👉 Pieluchy w rozmiarach 4-6
👉 Podpaski

Pozdrawiamy,
Jacki z Szafy

Gminny Punkt Pomocy Humanitarnej
ul. Magazynowa 25, Przeźmierowo
Czynne w sobotę 11:00 – 13:00

🇺🇦 Увага! Нові дні та години роботи Центру допомоги Україні.
Працюємо лише:
СУБОТА 11:00 – 13:00
Інші дні ми зачинені!
Адреса: Przeźmierowo, ul. Magazynowa 25