Nowe twarze na Wolontariacie.

Kochani! Ostatnia sobota była dla nas obfita w spotkania. Do naszego polsko-ukraińskiego zespołu dołączyło sporo nowych twarzy. Witamy Was serdecznie w naszym gronie i mamy nadzieję, że czujecie się u nas dobrze i na miejscu! Serce nam rośnie od każdej nowo przybyłej osoby na Wolontariacie. Każdy chętny może do nas dołączyć, przyjść i zacząć pomagać. Startujemy z Wolontariatem w każdą sobotę od godziny 10:00. A kończymy tak, jak starcza sił lub w zależności ile danego dnia nagromadziło się pracy i obowiązków. Zapraszamy także do naszej grupy na FB:

Serdecznie dziękujemy Wolfram i Tomasz za transport żywności od Netto, dzięki uprzejmości fundacji Poznan Bread of Life – dzięki wam mieliśmy czym się dzielić.

Pozdrawiamy Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka, dzięki której mogliśmy kierować zaprzyjaźnione ukraińskie rodziny do organizowanych przez nich turnusów wakacyjnych w Orzechowie Morskim. Miło nam, że o nas pomyśleliście – rozdaliśmy 50 ulotek.

Dziękujemy równie mocno naszemu Anonimowemu Darczyńcy za zapas mięsa, który leży w naszej fundacyjnej zamrażarce i czeka na przyszłą sobotę.

Obecnie bardzo brakuje nam środków higieny osobistej. Jeśli ktoś z Państwa może się z nami podzielić, gwarantujemy, że uszczęśliwi to niejedną ukraińską lub polską rodzinę:

👉 Proszek do prania
👉 Szampon
👉 Mydło
👉 Krem do ciała
👉 Pieluchy w rozmiarach 4-6
👉 Podpaski

Zbieramy także żywnośc długoterminową:

👉 Makaron
👉 Kasza
👉 Ryż
👉 Mąka
👉 Kawa
👉 Herbata
👉 Kakao dla dzieciaków
👉 Pasztety
👉 Konserwy
👉 Słodycze dla dzieci

Dary można zostawiać w Przeźmierowie na ulicy Magazynowej 25, w godzinach 10:00 do 13:00.

Serdecznie wszystkim dziękujemy i pozdrawiam!
Jacki z Szafy
Gminny Punkt Pomocy Humanitarnej
ul. Magazynowa 25, Przeźmierowo

Dary wydajemy w sobotę w godzinach 11:00-13:00

🇺🇦 Увага! Нові дні та години роботи Центру допомоги Україні.
Працюємо лише:
СУБОТА 11:00 – 13:00
Інші дні ми зачинені!
Адреса: Przeźmierowo, ul. Magazynowa 25